Liaudies išmintis
Ant visų žiedų bitė tupia, bet ne iš visų medų ima..
Prekyba
turinys yra ruošiamas..
Priežiūra
turinys yra ruošiamas..
Remontas
  MES ATLIEKAME ŠIUOS KOPMPIUTERIŲ REMONTO DARBUS Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas/rem...

Naujausi straipsniai

PARTNERIAI

Nauji ASUS maršrutizatorių modeliai jau pas mus!

 Puiki naujiena! Nuo šiol mūsų asortimentas pasipildė 4 naujais ASUS maršrutizatorių modeliais:

ASUS AC2600 verslo maršrutizatorius -

Šis maršrutizatorius yra puikiai pritaikytas Jūsų biurui! Greitas bei stabilus Wi-Fi visame biure, o taip pat ir dvigubi WAN prievadai norint užtikrinti dar didesnį interneto greitį bei patikimesnį išorinį ryšį. Lengvas valdymas su „Captive Portal“, užtikrintas tinklo saugumas su „AiProtection“, iki 250 tuo pačiu metu prisijungusių įrenginių bei MU-MIMO standarto palaikymas – tai viskas ko reikia net pačioms reikliausioms darbo aplinkoms.

 

ASUS ROG Rapture GT-AC5300 žaidimų maršrutizatorius -

Valdykite tinklą – ROG žaidimų centras nuolatos stebi svarbią informaciją, tokią kaip duomenų perdavimo statistiką, užvėlinimą bei ryšius su įrenginiais. Trijų lygių žaidimų spartinimas – pagreitinkite žaidimų srautą nuo įrenginio iki žaidimų serverio.

 

ASUS Lyra AC2200 namų bevielio ryšio komplektas -

Pamirškite Wi-Fi nepadengiamą plotą. Šis MESH trijų bevielio ryšio stotelių komplektas užtikrins puikų Wi-Fi ryšį kiekvienoje Jūsų namų dalyje. Nesvarbu kurioje namų vietoje būsite- automatiškai prisijungsite prie geriausio ryšio signalo. Lengvai peržiūrėkite ir valdykite kiekvieno šeimos nario interneto ir programų naudojimą iš savo mobiliojo prietaiso.

 

ASUS AC1900 modernus maršrutizatorius su SIM kortele -

4G LTE technologija Jums leis mėgautis 7 kartus greitesniu internetu nei 3G. Tėvų kontrolė leis kontroliuoti lankomus interneto puslapius bei kontroliuoti nepilnamečių vartotojų veiklą internete, o „AiProtection“ sistema visapusiškai apsaugos Jūsų tinkle esančius įrenginius.

 

ASUS AC1200 adapteris -

Tai mažiausias pasaulyje „USB MU-MIMO“ nešiojamų kompiuterių „Wi-Fi“ adapteris. Su šiuo kišeniniu adapteriu mėgaukitės greitu 802.11ac Wi-Fi interneto ryšiu

 

X

= STOP! =

Atsiprašome, bet ši funkcija negalima.