Liaudies išmintis
Ant visų žiedų bitė tupia, bet ne iš visų medų ima..
Prekyba
turinys yra ruošiamas..
Priežiūra
turinys yra ruošiamas..
Remontas
  MES ATLIEKAME ŠIUOS KOPMPIUTERIŲ REMONTO DARBUS Nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas/rem...

Apie mus

Peržiūros: 6223

Kas mes esame?

Mūsų įmonė prekiauja įvairia kompiuterine ir biuro technika, programine ir tinklo įranga, apsaugos sistemomis, buitine technika, mobiliais telefonais ir navigacijomis, aptarnaujame daugeliui įmonių kompiuterinę įrangą, remontuojame ir atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Įmonė nors ir nėra didelė, tačiau turinti didelią patirtį ne tik pardavimų srytyje, tačiau sėkmingai vykdome veiklą paslaugų ir aptarnavimo sferoje. Turime virš 50 įmonių ir privačių asmenų, kurie patikėjo mums savo kompiuterinės įrangos ir tinklo priežiūrą. Taip pat mus pastebi ir palčiose internetinėse platybėse ir tai tik dar daugiau motyvuoja stengtis dirbti kokybiškai.

Gal mūsų įmonė ir nesiūlo žemiausią kainą, tačiau visada siūlo tik kokybiškus ir garantinius įsipareigojimus turinčius produktus ir paslaugas. Mūsų devizas geriau parduosime šiek tiek brangesnę prekę ar paslaugą, bet kokybės ir garantijos atžvilgiu pirkėjas sutaupys savo laiką ir pinigus.

Įmonė dirba tik su sertifikuotais didžiausiais Lietuvos bei užsienio didmeninės prekybos tiekėjais, todėl mes galime pasiūlyti konkurecingą kainą, kokybę ir garantinius įsipareigojimus. Taip pat esame sertifikuoti ESET antivirusinės programos produktų platintojai, materialinių vertibių ir buhalterinės apskaitos programos "CENTAS" platintojai, Kaspersky antivirusinės programos produktų platintojai, Microsoft programinės įrangos platintojai, D-Link programinės ir tinklo įrangos platintojai, ACER produktų pardavimo ekspertai, MSI žaidimų kompiuterių sertifikuoti platintojai ir kt.

Prekyba kompiuerine ir programine įranga

95%

Kompiuterinės įrangos remontas

98%

Tinklapių kūrimas ir administravimas

68%

Apsaugos sistemų ir tinklo sprendimai

85%

Fizinių asmenų kompiuterinės įrangos ir tinklo priežiūra

78%

Įmonių kompiuterinės įrangos ir tinklo priežiūra

90%

Nemokamas klientų konsultavimas

78%

Mes rekomenduojame

icon time
Branginkite savo laiką
Patikėkite savo įmonės rūpesčius, susijusius su IT sprendimais mums, o mes juos įgyvendisime kokybiškai per maksimaliai greitą laikotarpį. O Jūs per šį laiką neatsitrauksite nuo įprasto darbo ritmo ir spręsite savo užmanymus.
icon pig
Taupykite pinigus
Kreipkitės į mus kai prireikia profisionalios konsultacijos, kompiuterinės įrangos gedimų pašalinimo paslaugos ar įrangos atnaujinimo, nes mokėsite tik už suteiktas paslaugas ir perkamas prekes, o ne mėnesinį darbo vietos mokestį.
icon note
Saugokite duomenis
Dirbdami kartu Jūs busite tikri, jog įmonės informacija nenutekės nereikalinga kryptimi, nes visada išliekame konfidencialūs, pasirašydami prekių/paslaugų tiekimo/bendradarbiavimo sutartį.
X

= STOP! =

Atsiprašome, bet ši funkcija negalima.